|
Afgelopen zaterdag vonden deze kampioenschappen plaats in Berkel en Rodenrijs (nabij Delft).
Lynn hikt al een tijdje tegen een A licentie aan (dan hoor je bij de ca. 30 beste spelers van Nederland) en wilde op deze zaterdag doorstoten naar de A finales op zondag. Daarvoor moest ze in de halve finales van de hoofdronde van zaterdag komen, want degenen die daar in komen, krijgen allemaal een A licentie en mogen dan op zondag ook mee doen.
In een snikhete sporthal werd eerst een poule van 4 afgewikkeld en daarin ging het helaas al direct fout: Lynn verloor, geplaagd door niet lekker ingespeeld te zijn en misschien ook een beetje zenuwen, direct van een lager geplaatste speelster, won daarna weliswaar van een hoger geplaatste en ook van de vierde deelneemster, maar uiteindelijk werden er drie gedeeld eerste, maar omdat Lynn het slechtste gamegemiddelde had viel ze af voor de hoofdronde. Dus moest Lynn uitkomen in het troosttoernooi en daarin ging ze met de wedstrijd beter spelen. Haast met speels gemak bond ze de ene na de andere tegenstandster aan de zegekar en moest uiteindelijk uitkomen tegen Jolijn Schut van Torenstad, die zeer verassend (ze was vrij laaggeplaatst op de ranglijst) ook de finale haalde. Tot een jaar geleden speelden Lynn en Jolijn nog in één team bij een andere vereniging
wat de finale extra spannend maakte. Door stress en zenuwen (en de hitte) bevangen stond het na 2 games dan ook 1-1, echter toen liet Lynn zich van haar beste kant zien en stoomde ze resoluut door naar een dik verdiende 3-1 overwinning, wat haar een prachtige beker opleverde (zie foto), haar eerste in NTTB verband. Uiteindelijk verloor Lynn dus alleen haar allereerste wedstrijd en won de daaropvolgende 6 in dit slopende toernooi.

Lynn van harte proficiat met dit behaalde resultaat en we zijn ervan overtuigd dat het niet lang zal duren voordat je alsnog je A licentie gaat behalen!
Een trotse coach.
|