|
Het begin van de nieuwe competitie wordt gekenmerkt door een paar grote wijzigingen. Bas en Rogier moeten helaas en stapje terug doen. Door blessures ed was het niet langer mogelijk beide mannen te handhaven in het eerste team. Aangezien ook Marcel het voor gezien hield wachtte er voor mij de schone taak een nieuw 1e team te formeren. Gelukkig is het gelukt een paar jonge gasten bij elkaar te krijgen die er weer vol voor willen gaan en werd het nieuwe eerste team medio november geboren. Bart en Lars vd Zande en Aline en Roy v Bedaf vormen het nieuwe vlaggenschip van Trias. Eind november zijn we begonnen met de trainingen, 3x per week en hebben we zeker een behoorlijke progressie gemaakt. Aline zal de competitie spelen in Team 3 bij Bas, Rogier en Bert in het team, echter zeker ook een aantal keren in team 1 spelen. Er is de afgelopen weken heel hard getraint om in de voorjaars competitie goed voor den dag te komen, handhaving zal het motto zijn, maar met een beetje geluk zit er misschien iets meer in, dat zullen we moeten afwachten.
In de lagere regionen is helaas de woensdagavond training voor 2e tot 4e klasse komen te vervallen, er was te weinig animo voor deze training. Wel kunnen spelers die geïnteresseerd zijn op donderdag mee trainen met de selectiegroep. Deze groep is inmiddels ook aangevuld met een groepje oudere jeugdspelers, die hier wat ervaring komen opdoen tegen sterkere senioren. Ik hoop dat we dit jaar eindelijk weer eens wat meer kampioenen mogen hebben, hetgeen de laatste jaren toch behoorlijk is teruggelopen. Allemaal een stapje hoger zou wel mooi zijn. Wat meer jeugd erbij, om de basis te verbreden, zou ook erg mooi zijn. Een goed voorbeeld om jeugd te interesseren voor het tafeltennis is het kersttoernooi, ook dit jaar weer onder grote belangstelling gehouden. Hier kunnen we als vereniging wat mee doen denk ik en ik hoop dan ook dat vele nieuwe jeugdleden onze club komen versterken.
Ik wens iedereen veel succes in de competitie en zal regelmatig komen kijken bij de diverse wedstrijden. Heel veel succes en tot snel.
Bert van der Tol
|